Styrelsen

Ta gärna kontakt med oss i SUBo:s styrelse om du har frågor.

stefanOrdförande

Stefan Elgh

Stiftelsen Kulturmiljövård

Tfn: 073-8107201

stefan.elgh@kmmd.se

 

annicaKassör

Annica Rahmström

Arkeologgruppen AB

Tfn: 073-5168492

annica.ramstrom@arkeologgruppen.se

 

mats-magnussonLedamot

Mats Magnusson

Östergötlands museum

Tfn: 070-19 19 255

mats.magnusson@ostergotlandsmuseum.se

 

irja

Ledamot

Irja Lööw

Arkeologerna, Statens Historiska museer

Tfn: 010-480 80 02

irja.loow@arkeologerna.com

 

evaLedamot

Eva Carlsson

Dalarnas museum

Tfn: 023-666 55 13

eva.carlsson@dalarnasmuseum.se

 

dummy hanLedamot

Mikael Nordström

Jönköpings läns museum

Tfn: 036-30 18 39

mikael.nordstrom@jkpglm.se

 

dummy hanLedamot

Lars Andersson

Uppdrag arkeologi AB

Tfn: 073-662 34 01

lars.andersson@uppdragarkeologi.se

 

nilsLedamot

Nils Johansson

Sydsvensk Arkeologi AB

Tfn: 0709-12 43 10

nils.johansson@sydsvenskarkeologi.se

 

petraLedamot

Petra Aldén Rudd

Rio Göteborg natur- och kulturkooperativ

Tfn: 0709-599 642

petra.rudd@riogbg.se