Styrelsen

Ta gärna kontakt med oss i SUBo:s styrelse om du har frågor.

stefanOrdförande

Stefan Elgh

Stiftelsen Kulturmiljövård

Tfn: 073-8107201

stefan.elgh@kmmd.se

 

annicaKassör

Annica Rahmström

Arkeologgruppen AB

Tfn: 073-5168492

annica.ramstrom@arkeologgruppen.se

 

mats-magnussonLedamot

Mats Magnusson

Östergötlands museum

Tfn: 070-19 19 255

mats.magnusson@ostergotlandsmuseum.se

 

irja

Ledamot

Irja Lööw

Arkeologerna, Statens Historiska museer

Tfn: 010-480 80 02

irja.loow@arkeologerna.com

 

evaLedamot

Eva Carlsson

Dalarnas museum

Tfn:023-666 55 13

eva.carlsson@dalarnasmuseum.se

 

niklasLedamot

Niklas Stenbäck

Societas Archaeologica Upsaliensis (SAU)

Tfn: 070-4714797

niklas.stenback@sau.se

 

dummy hanLedamot

Ola George

Murberget Länsmuseet Västernorrland

Tfn: 0611-886 79

ola.george@murberget.se

 

nilsLedamot

Nils Johansson

Sydsvensk Arkeologi AB

Tfn: 0709-12 43 10

nils.johansson@sydsvenskarkeologi.se

 

dummy honLedamot

Petra Aldén Rudd

Rio Göteborg natur- och kulturkooperativ

Tfn: 0709-599 642

petra.rudd@riogbg.se